Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Vánoční nadílka v MŠ

Vánoce se kvapem blíží a s nimi i vánoční nadílka ve školce. Tak jako každý rok, tak i letos, se všichni sejdeme u slavnostního stolu, prožijeme příjemné chvíle s vánočním programem a pak...nastane čas, na který se děti nejvíce těší - vánoční nadílka u stromečků v jednotlivých třídách.

Bývalo naším dobrým zvykem pozvat všechny bývalé zaměstnankyně školy a společně s nimi tento den prožít. V letošním roce však z důvodu současné koronavirové krize tento den prožijeme pouze v kruhu nejužším - děti a zaměstnanci jednotlivých pracovišť a následně v jednotlivých třídách.

Tato akce proběhne v pátek 11.12. 2020 v průběhu celého dopoledne.

Už se všichni moc těšíme...

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...