DEN DĚTÍ v naší mateřské škole - jak ho prožijeme na modré budově

Poslední měsíc v tomto školním roce! Rok utekl jako voda a za chvíli se budeme loučit. Ale než se tak stane, pojďme si připomenout, co nás ještě čeká za akce.

A začneme hned 1. června. Den dětí!!! Ten se musí náležitě oslavit! Nejlépe v cukrárně. A protože není žádná v blízkosti MŠ, musíme za zmrzlinou podniknout malý výlet.
Vycházíme hned ráno v 8.15 hodin a sejdeme dolů Na Polanku. Tam se nasvačíme a podél řeky půjdeme do nejbližší cukrárny (bývalá cukrárna U tety). A pak nás čeká cesta zpět. 

Náš skřítek Bonifác má ve zvyku 1.6. někde na zahradě schovat pro děti poklad. Tak uvidíme, jestli to tak bude i v letošním roce.

 

Pro odvážné děti bude po covidové pauze opět připraveno noční spaní bez rodičů v naší školce!
Ve středu 2.6.
se společně s vámi rodiči sejdeme na školní zahradě. Děti budou mít k dispozici trampolínu a skákací hrad. A budou mít dostatek času k tomu, aby si pohybu a dovádění dostatečně užily. Připraveny budou i různé hry, zpívání s kytarou apod...

Kolem 19. hodiny večer přijde chvíle rozloučení a přihlášené děti se odeberou do budovy školy, kde pro ně bude po večeři  připravený program. 

Více informací se dozvíte u třídních učitelek a na nástěnkách v šatnách dětí.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme

loader Načítám...