Aktuality

cedule

INFORMACE PRO RODIČE K PROVOZU MŠ - Koronavirus

 

 

 

 

Zpráva od zřizovatele MŠ

Na základě aktuálně platných informací rozhodl zřizovatel, že mateřské školy v Třebíči zůstávají i nadále v provozu.

 

Provoz naší MŠ probíhá na pracovišti Lidická do odvolání.

Doporučuje rodičům dětí zvážit přítomnost dítěte v MŠ v případě, že mají možnost ponechat dítě doma (např. z důvodu, že má staršího sourozence v základní škole nebo je rodič na mateřské či rodičovské dovolené). 

 

Zpráva od KÚ Vysočina

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu vydala vláda usnesení o přijetí krizového opatření, které omezuje přítomnost žákyň/žáků a studentek/studentů ve školách (s vyjímkou mateřských škol) a některých školských zařízeních. Od 13. 3. 2020 tedy zůstávají příslušné školy a školská zařízení pro žáky a studenty uzavřené.

Toto opatření se netýká předškolního vzdělávání. Pokud k tomu nejsou závažné důvody, provoz v mateřských školách se přerušovat nebude. V případě nízkého počtu dětí je možné organizačně omezit provoz mateřské školy.

Zpět